FO! facebook

Koncerty

23.09.2017 18:00 - Třebešské posvícení 2017

Zahrajeme náš párty program v Třebši u sportovní haly. Snad nám bude přát počasí.

27.09.2017 19:00 - Hradecká šňůra, díl první: Instru-jazz (AC Klub)

Martin Růža, Zdeňka Pozůstalová, Kuba Kubín, Bára Pekáčová... ...nikoho z nich na tomto koncertě bohužel zpívat neuslyšíte. Zvykli jste si Factorial Orchestra slýchávat ve spojení s těmito výbornými zpěváky, ale pro tento koncert jsme se rozhodli ukázat, že ve svých řadách máme i vynikající sólisty instrumentální. Můžete se těšit na saxofonisty Nelu Dusovou, Markétu Trdličkovou, Anežku Smotlachovou, Otmara Petyniaka a Jiřího Havránka, trumpetisty Václava Hlouška a Tomáše Přibyla, kytaristu Homzu Báru, pianistu Jakuba Švejdu, bubeníky Vítka Skaličku a Zdeňka 'Žaliho' Švece. Nejen oni Vám 27.9. v AC klubu zahrají skladby a aranže našeho bandleadera a trombonisty Zdeňka Boreckého.

07.10.2017 20:00 - Městské slavnosti Pardubice

Před námi skvělá a poetická Vltava, po nás rockový Kamil Střihavka. Jsme v dobré společnosti a neztratíme se v ní! Přijďte.

04.11.2017 19:00 - Hradecká šňůra, díl druhý: Bigbeat-jazz (CC Lucie)

Tímto koncertem jsme se rozhodli vzdát hold kapelám hardrockové a heavymetalové éry jako byly AC/DC, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple a další, které svojí tvorbou utvářely zvuk populární a rockové hudby tak jak ji dnes známe. V první části večera uslyšíte speciální program Factorial Orchestra k uctění těchto velikánů, ve té druhé vystoupení kapely Whatrock, na jehož konci se můžete těšit na unikátní spojení rockové kapely a jazzového big bandu!

23.11.2017 18:00 - Factorial! v Redutě

Letos podruhé zavítáme do legendární Pražské reduty.

22.12.2017 19:00 - Hradecká šňůra, díl třetí: Xmas-jazz (Náplavka)

Vánoční koncert v klubu Náplavka je pro nás už zavedenou tradicí a letos tomu nebude jinak. Můžete se těšit na vše, na co jste u Factorial! Orchestra zvyklí: vynikající zpěváky, originální aranže, energickou show a v neposlední řadě na speciální vánoční program s koledami z našeho EP Vánoční Nadělení. Hostem nám bude mladá pražská popová kapela Fabienne (Zdeňka Borecká, Vladimír Šrámek, Jakub Antl, Tomáš Votava).